XVIII Ogólnopolska Konferencja NADCIŚNIENIE TĘTNICZE U DZIECI I MŁODZIEŻY – KIERUNEK KU DOROSŁOŚCI

2024-05-16

article image

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa
do udziału w XVIII Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Nadciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży ”, która odbędzie się w dniu 15 czerwca 2024 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Organizatorami konferencji są Klinika Nefrologii Dziecięcej i Nadciśnienia Tętniczego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Sekcja Pediatryczna Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego.

W trakcie konferencji zespół ekspertów przedstawi Państwu aktualności oraz doświadczenia własne z wielu środków pediatrycznych w zakresie diagnostyki i leczenie pierwotnego i wtórnego nadciśnienia tętniczego.

Przygotowaliśmy dla Państwa sesję poświęconą pacjentom z nadciśnieniem tętniczym okiem młodego hipertensjologa. kierowaną nie tylko do szkolących się młodych specjalistów.

Zaproszeni wykładowcy, a także wybitni eksperci w dziedzinie nadciśnienia tętniczego, zapewnią Państwu ciekawe i praktyczne rozwiązania trudnych problemów klinicznych, a Państwa obecność i zaangażowanie umożliwi wspólne spotkanie oraz wymianę wiedzy i doświadczeń.

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej konferencji www.hipertensja2024.bok-ump.pl, gdzie mogą Państwo znaleźć więcej informacji na jej temat oraz dokonać rejestracji. Strona ta jest na bieżąco aktualizowana.

Liczymy na Państwa aktywny udział w konferencji!

Z wyrazami szacunku

Prof. dr hab. med. Danuta Ostalska-Nowicka
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego


Podobne aktualności

Strona przeznaczona dla lekarzy i osób pracujących w ochronie zdrowia. Wchodząc tu, potwierdzasz, że jesteś osobą uprawnioną do przeglądania zawartych na tej stronie treści.